خمیر دندان های گیاهی آلبودنت# دارای تاییدیه از سازمان غذا و دارو# دارای گواهی استاندارد# مورد تایید سازمان تحقیقات جهاد کشاورزی# مورد تایید پارک علم و فناوری# دارای گواهی ثبت اختراع اولین خمیردندان گیاهی در کشور#
خواص دارچین
خواص دارچین

تاریخ انتشار : 1398/9/23/ نمایش : 1737 / نظرات : 0

دارچین نام درختچه ای است که ارتفاعش تا ۷ متر می رسد. نکته جالب در مورد درخت دارچین اینست که مانند درخت کاج همیشه سبز است. جالب است بدانید از تمام این درخت بوی مطبوع و خوشایندی استشمام می شود.
زادگاه اصلی درخت دارچین مناطقی از سریلانکا و هند است. از پوست درخت دارچین به عنوان ادویه استفاده می شود که مصارف زیادی در آشپزی و طب سنتی دارد. در ایران معروف ترین غذایی که با دارچین سرو می شود حلیم گندم است.
جالب بدانید دارچین منبع قوی از انتی اکسیدان است. در یک قاشق مربا خوری ادویه دارچین به اندازه یک لیوان آب انار طبیعی آنتی اکسیدان وجود دارد. ضمن اینکه دارچین سرشار از کلسیم ، آهن ، ویتامین C ، ویتامین K ، منگنز و فیبر است.
کاهش وزن
با استفاده از ادویه دارچین به همراه عسل می توانید اشتهای خود را کم کنید و در نتیجه کاهش وزن داشته باشد. مخلوط عسل و دارچین می تواند باعث کم اشتهایی و بی میلی به کربوهیدرات ها شود که در نتیجه باعث لاغری می شود.
پیشگیری از آلزایمر
تحقیقات جدید نشان داده است که مصرف دارچین برای جلوگیری از بیماری آلزایمر بسیار مفید است. دارچین ضمن پیشگیری از این بیماری می تواند در بیماران مبتلا به آلزایمر باعث کند شدن سرعت روند بیماری شود.
جرمگیری دندان
از دارچین میتوانید برای جرمگیری و سفید کردن دندان ها نیز استفاده کنید.قابل ذکر است که از این ماده ی ارزشمند در خمیر دندان های گیاهی آلبودنت نیز استفاده می شود 

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر